Şartlar & Koşullar

Atolyegumus.com sitesini kullanmak için lütfen aşağıda açıklanmış kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Bu alışveriş koşullarını kabul etmediğiniz taktirde, atolyegumus.com u kullanmaktan vazgeçiniz. Bu alışveriş atolyegumus.com u kullanan ve alışveriş yapan kişiler, koldugme.com u kullanılmasına ilişkin aşağıda yazılmış bulunan koşulları ve koldugme.com  ile ilgili yürürlükteki tüm yasaları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırlar.

Atolyegumus.com herhangi bir zamanda bu site’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, içeriği, site’yi ve site kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Lütfen bu alışveriş atolyegumus.com herhangi bir şekilde erişim sağladığınız veya alışveriş yaptığınız zamanlarda periyodik olarak bu sayfayı okuyunuz. ALICI bu alışveriş site’sini kullanmakla değişiklikleri ve tüm düzenlemeleri o haliyle kabul etmiş sayılır.

Bu değişiklikler periyodik olarak atolyegumus.com’da yayınlanacak ve yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır. Atolyegumus.com tarafından işbu sözleşme hükümlerinde yapılan tüm değişiklikleri site hizmetinden yararlanan ve site’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi önceden kabul etmiş sayılır.

13 yaşından küçük kişiler, atolyegumus.com’dan alışveriş yapamaz.

Atolyegumus.com’da yer alan fiyatlar, önceden haber verilmeden değiştirilebilir. Bu site’de gösterilen fiyatlar zaman zaman döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Site’de gösterilen fiyatlar sadece o gün için geçerlidir.

Atolyegumus.com’ da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından yazılı iznimiz olmadan kullanılamaz.

Ürünler veya atolyegumus.com hakkında yapacağınız yorumların site’mizde yayınlanması, kontrolümüz dahilinde olacaktır. Ayrıca bu yorumlar site’mizi ziyaret edenler tarafından görülebilir olacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Atolyegumus.com bulunduğu sunucuda oluşabilecek bir arıza veya bunun benzeri bir durumdan oluşan bir nedenle ürün veya sipariş bilgisine geçici olarak ulaşılamıyor olunabilir.

Atolyegumus.com Türkiye dışından herhangi bir ülkeden de erişilebilir durumdadır.

Atolyegumus.com içerisinde başka sitelere de bağlantı yapılabilmektedir. Atolyegumus.com da bağlantı verdiğimiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.